سمینار تخصصی مون تک صابکول

5/5 – (3 امتیاز)

سمینار تخصصی مون تک صابکول برگزار شد

سالن همایش های بین المللی صداو سیما ،17 اسفند ماه جاری میزبان سمینار تخصصی مون تک – صابکول بود .

این سمینار تخصصی که به همت «گروه صنایع برودتی وحید» با حضور جمعی از دست اندرکاران ومجریان طرح های سیستم های آمونیاکی از سراسر کشور برگزار شده بودپس از معرفی یونیت کندانسورهای اسکرو screwآمونیاکی مون تکMOON_TECH) ) و معرفی کندانسورهای تبخیری هیریدی مرتبط با این یونیت کمپرسور ها به کار خود پایان داد .

در این سمینار ابتدا ضمن معرفی مختصری از پیشینه و سوابق شرکت مون تک MOON_TECH) )به عنوان یکی از مطرح ترین تولید کننده های یونیت کمپرسورهای اسکرو آمونیاکی ، مهندس مسعود وحید، از مدیران ارشد گروه صنایع برودتی وحید، به معرفی تخصصی این یونیت کمپرسورها پرداخت .

در این بخش ضمن معرفی انواع کمپرسور های اسکرو شرکت مون تک و تاریخچه توسعه کمپرسور ها ازتولید اولین کمپرسورهای اسکرو در سال 1987 تا سال 2021 و راه اندازی کارخانه جدید و هوشمند «هارتفورد»(HARTFORD) پرداخت .

وی همچنین پس از آن با اشاره به استانداردهای فنی یونیت کمپرسورها و اجزا و قطعات آن ، به صورت مفصل در مورد ویژگی های فنی کمپرسور های اسکرو MOON_TECH) )سخن گفت.

پس از آن مهندس ون ژی هان WEN.ZHIHAN ،یکی از مهمانان سمینار ، ویژگی های تخصصی و فنی کمپرسور های مون تک را ارائه نمود .

در ادامه همایش مهندس افشار پویان مهر مدیر تولید شرکت صابکول ، به معرفی کندانسور های آمونیاکی صابکول پرداخت و با اشاره به ویژگی های کندانسور های مدل EC و نمونه هیبریدی آن با عنوان HEC گفت:

صابکول بیش از دوازده سال در ساخت کنداسورهای تبخیری هیبریدی در سه مدل EC- HEC. M-EC. تجربه اندوخته است و محصولات این شرکت با ویژگی های بی نظیری همچون کاهش مصرف برق بیش از 70درصد ، کاهش مصرف اب بیش از 75درصد ،کاهش قابل توجه رسوب روی سطح لوله ها، دسترسی آسان به همه قسمتهای کندانسور، کمترین نیاز به تعویض یا نگهداری فن ها، قطره گیرها و نازلهای اب پاش ،مجهز به سختی گیر رزینی و الکترونیکی ،مخزن اب فایبرگلاس با حداقل پنج سال گارانتی با سایر محصولات این حوزه تفاوت های قابل توجهی ایجاد کند.

در این سمینار که با حضور مدیران ارشد و مدیران میانی شرکت مون تک شامل نایب رئیس مون تک ،مدیر فروش خاور میانه و شمال افریقا،مدیر فروش منطقه خاور میانه،مدیر فنی بخش تجاری یونیت کمپرسورها،مدیر فنی بخش برودتی شرکت مون تک برگزار شده بود آقای آقای وانگ یانگ(WANG. YANG) نایب رئیس شرکت در سخنان کوتاهی با اشاره به فعالیت های شرکت مون تک از فعالیت شرکت های ایرانی در خصوص استفاده از محصولات مون تک استقبال کردند و در پایان نیز سال نو را به حاضران تبریک گفتند .

در بخش دیگری از این همایش، دکتر کامران صحت نیز مطالبی را پیرامون هوش مصنوعی و تاثیر آن در بازار فروش محصولات صنعتی بیان کردند .

در پایان همایش نیز مهندس مهرداد وحید، مدیرعامل گروه صنایع برودتی وحید، ضمن تشکر از حضور مهمانان اظهار امیدواری کرد صنایع برودتی وحید بتواند هم در بخش تولید و هم در بخش فعالیت های تجاری به صنایع حوزه برودت ایران خدمت نماید.
در این حاشیه این همایش یک نمونه از یونیت کمپرسورهای تولیدی شرکت مون تک نیز در محل مرکز همایش‌های صداو سیما به نمایش گذاشته شد وپاسخ های لازم به تعدادی از سوالات شرکت کنندگان در سمینار نیز در بخش پرسش و پاسخ ارائه گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و طراحی سردخانه