محصولات برودتی

محصولات تهویه مطبوع صابکول با طراحی‌های استاندارد یا سفارشی و با ظرفیت های مختلف، در بخش سیستم‌های مستقل آپارتمانی شامل داکت اسپلیت همراه با کویل آب گرم فابریک، و مینی چیلر بوده و در بخش سیستم های تهویه مطبوع مرکزی شامل چیلرهای هواخنک برای پروژه های صنعتی، تجاری، اداری، و مسکونی می باشد. همچنین امکان ساخت انواع هواساز و روفتاپ پکیج وجود دارد.

اواپراتورها در دودسته فریونی و آمونیاکی یکی از اجزای اصلی هر سردخانه به شمار می روند که در داخل محیط سردخانه دمای مورد نیاز برای نگهداری محصولات را تامین می کنند.
مشاهده
کندانسور یا چگالنده دستگاهی است که وظیفه خنک کردن سیال، و تبدیل بخار به مایع را بر عهده دارد.این دستگاه ها درصنایع برودتی وسرمایش کابرد فراوانی دارند.
مشاهده
تابلو برق سردخانه در سیستم‌های برودتی نقش بسیار مهمی دارند. تابلو برق مرکزکنترل سردخانه است و ازدو بخش قدرت و فرمان تشکیل شده است.
مشاهده
اتاق‌های سردخانه، سالنی است که در آن دما در درجه مشخصی تنظیم می­شود و عموما برای ذخیره‌سازی و نگهداری محصولات در محیطی با دمای پایین تر از دمای خارجی طراحی شده است.
مشاهده
یخساز پولکی یکی از تجهیزات برودتی صنعتی است که یخ‌هایی با قطعات کوچک و مسطح به نام یخ پولکی تولید می‌کندومی‌توان این دستگاه را جزو پیچیده‌‌ترین دستگاه‌های برودتی دانست.
مشاهده
در این بخش سایر محصولات صنایع برودتی وحید همچون مخزن آمونیاکی SPV و رک کمپرسور که درصنایع تبرید و سرمایش کاربرد دارند معرفی شده است
مشاهده