سمینار تخصصی آشنایی با محصولات مون تک (Moon-Tech)

5/5 – (4 امتیاز)

سمینار تخصصی آشنایی با محصولات مون تک (moon-tech ) در تهران برگزار خواهد شد.

سمینارتخصصی کمپرسورهای screw آمونیاکی ساخت شرکت مون تک (moon-tech ) در اسفندماه سال جاری با همکاری گروه صنایع برودتی وحید در تهران برگزار خواهد شد.

در این سمینارضمن معرفی محصولات این شرکت بزرگ، که یکی از معتبرترین و بزرگترین شرکت های تخصصی در زمینه تولید کمپرسورهای screwآمونیاکی در بازار جهان می باشد، کارشناسان این شرکت همچنین با بیان ویژگی ها، ظرفیت ها و مشخصات دقیق محصولات مون تک (moon-tech ) ، از برنامه‌ های ویژه ای که در ایران برای پشتیبانی و خدمات قبل و پس از فروش این محصولات، با همکاری صابکول، طراحی نموده‌اند سخن خواهند گفت.

این همایش باحضور جمعی از دست اندرکاران و کارشناسان خبره اجرای پروژه های برودتی آمونیاکی از سراسر کشور و به میزبانی گروه صنایع برودتی وحید ( صابکول) در اسفندماه ۱۴۰۲ در محل مرکز همایش های بین المللی صدای و سیمای جمهوری اسلامی ایران در تهران برگزار خواهد شد.

گفتنی است شرکت مون تک (moon-tech ) از زمان تاسیس (سال 1334 شمسی /1956 میلادی ) تا کنون به عنوان فعال ترین تولید کننده کمپرسور های صنعتی مشغول فعالیت است.

گروه صنایع برودتی وحید که سال هاست با تولید انواع کندانسور و اواپراتور در سطح کشور فعالیت می نماید، از این پس محصولات مونتک را نیز به صورت گسترده در ایران عرضه و پشتیبانی خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و طراحی سردخانه